KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 16003398
nr 1600 3398
Pasteller
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade V Smidt, Landskap, 20x49 cm, yttermått inklusive ram: 39x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:51:22
100 kr
150 kr